Kontakt

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "ELZAM"

ul. Żołnierzy 5 
82-120 Krynica Morska 

tel/fax 55 247 60 61

kom 536 002 928
e-mail: elzam@mierzeja.com 
Wpłaty zaliczki prosimy dokonać na numer konta bankowego :

Bank Spółdzielczy 31 8303 0006 0020 0200 0723 0010

Przędsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Edward Kwiatkowski
ul. Elbląska 54, 82-316 Milejewo


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.krynicamorska.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.


 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Spędzałem w tym ośrodku tydzień z rodziną w w lipcu 2016 roku. Osrodek typowy PRL, obsluga przestraszona - pewnie ze wzgledu na kierowniczke, obiekt bardzo zaniedbany. Brak ciepłej wody - ogólnie łazienka bardzo ale to bardzo zaniedbana. Nikomu nie polecam. Pracownicy w tym ośrodku są traktowani jak niewolnicy. Gruba kierowniczka która mysli, ze jej wszystko wolno - szanowna Pani w dzisiejszych czasach podchodzi się do klienta z szacunkiem. Pomijając te aspekty. Bardzo ładnie położony ośrodek, blisko morza. Stołówka serwuje bardzo niesmaczne jedzenie - poprostu stare. Wielu Gości narzekało. Pozdrawiam
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 536 002 928 552476061

Żołnierzy 5

82-120 Krynica Morska