Opinie

Standard obiektu:
Ocena ogólna:
4.14 / 5
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą

Najnowsze opinie:

Od kilku lat korzystamy z ośrodka. Gospodarze dbają o gości. Zawsze są ciekawe atrakcje, bardzo smaczne jedzenie. Pokoje są czyste i zadbane. Serdecznie polecamy ośrodek.
avatar
Bajeczka
Nie polecam nikomu. Byłam zażenowana, nie tylko ja. Brudno. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Pajęczyny, tłuste okna, śmierdzące i zarwane łóżka. Na "eleganckich" śniadaniach wiecznie brakowało szklanek, sztućców. To co było - brudne. Termosy z zapieczonym tłuszczem.. Łyżeczki z nalotem od herbaty. Stoliki brudne. A wśród dań - najtańsze produkty. Ohydne parówki nie wiem z czego. Salceson. Ozorki. Mielonka. Chleb czerstwy. Pokoje zaniedbane. Przepalone żarówki, uszkodzone sprzęty, poprzerywane barierki na balkonach (!) Nie można płacić przelewem. Ciekawe dlaczego... Jako "ciekawostka". Zdjęcie lodówki z pleśnią. Na zdrowie.
avatar
Jastineks
Pokaż kolejne opinie

 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Obiekt położony przy samym morzu. Pokoje bardzo ładne przynajmniej te po remontach . Pokoje nie po remontach to lata 80 te . Czasami brakło cieplej wody. Jedzenie-niestety w dzisiejszych czasach to powinno być na wysokim poziomie a jest na poziomie zatruciowym. Jedzenie musi być świeże Wszyscy się rozchorowalismy Pisze to po to żeby wam Ludzie uświadomić ze na całym świecie serwuje się najlepsze jedzenie,świeże, nikt nie pozwala sobie na podawanie starych wczorajszych czy z przed 2 dni produktów. Nawet z najlepszym pokojem, widokiem jeśli jedzenie kuleje nie przetrwacie. Ośrodek polecamy jest super. Jedzenia nie polecamy. Pozdrawiamy.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 536 002 928 552476061

Żołnierzy 5

82-120 Krynica Morska